Drukowanie wizytówek

Wydrukowane wizytówki Nimar

Reklama odpowiada za wizerunek danego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie świadczonych przez nie usług. Jeśli potrzebujesz kieszonkowego identyfikatora dla Twojej firmy, zgłoś się do punktu Nimar. Nasi graficy są odpowiedzialni za pierwszorzędny design, a technicy za profesjonalny wydruk wizytówek na różnych papierach.

Kreatywne wizytówki do wydruku

Jesteśmy w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom klientów. Oferowane przez nas produkty mogą przybierać dowolne formy. Na Twoje życzenie wyprodukujemy kupon rabatowy, instrukcję obsługi, bilet czy metkę odzieżową – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zgłoś się do naszego punktu druku po własną mini reklamę.

Solidnie zaprojektowana etykieta zrobi wrażenie na osobach, którym ją wręczysz i potencjalnie zachęci do dalszego kontaktu. Warto więc postawić na profesjonalną usługę, jaką jest drukowanie wizytówek w naszym punkcie. Ich standardowy rozmiar w Polsce wynosi 9 × 5 cm, ale możliwy jest też druk w innym formacie.

Druk wizytówek z laminatem

Zastosowanie folii jako wykończenia zabezpieczy powierzchnię papieru. Uszlachetnienie laminatem będzie korzystne dla projektów zawierających zdjęcia i grafiki z mocnym nasyceniem barw. Naszym klientom oferujemy różne rodzaje folii pod druk wizytówek:

  • Błyszczącą – lśniąca i odbijająca światło, idealna dla fanów jaskrawych, przykuwających wzrok rozwiązań.
  • Matową – ten efekt jest podobny do folii Soft Touch. Różnica polega głównie na wrażeniach dotykowych – ta ostatnia jest bardziej aksamitna. Poza tym wykazuje odporność na zarysowania.
  • Soft touch – miękka w dotyku, a przy tym mało podatna na zarysowania. Laminat tego typu jest odporny na działanie wilgoci. To także najlepszy wybór w przypadku projektów VIP.

Drukowanie wizytówek firmowych

Wzór wyrobów poligraficznych uwzględnia miejsce na Twoje logo, dane kontaktowe firmy oraz obraz. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowane wizytówki do druku z estetyczną oprawą graficzną, zawierające wybrane informacje.

Uzyskaj profesjonalne i oryginalne wykonanie, korzystając z usług Nimar. Zadbamy o to, aby Twój kieszonkowy identyfikator był odpowiednio sztywny i wytrzymały na zgniecenia. Wysoka jakość wydruku zwiększy estetykę każdej etykiety.