Rollupy

Reklama to w dzisiejszych czasach bez wątpienia nieodłączny element niemal każdej branży, która chce przyciągnąć do siebie klientów. Wiadomo, że zależy na tym każdej firmie zajmującej się wytwarzaniem towarów czy świadczeniem usług – inaczej przecież nie zakładałaby działalności. Jak zatem wyróżnić się na rynku i trwale zapisać w świadomości zarówno osób prywatnych, jak i tych z sektora biznesowego? Odpowiedź jest krótka – trzeba dać się poznać za pomocą środków wizualnych, czyli postawić na profesjonalne grafiki wielkoformatowe. Idealnym pomysłem będą rollupy, które oferuje nasza firma.

Czym są rollupy – budowa i przeznaczenie

Są to praktyczne stojaki reklamowe w formie rozwijanej. System składa się z kasety, teleskopowego masztu, który można regulować wedle potrzeb i z listwy zatrzaskowej. Takie stojaki są idealnym rozwiązaniem przenośnym. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy coś zaprezentować przed dużą grupą. Będą to więc wszelkiego rodzaju szkolenia, prelekcje, wykłady, zjazdy, konferencje branżowe, targi komercyjne czy eventy specjalistyczne. Ze względu na klasyczny design i dużą trwałość materiału rollupy cieszą się także popularnością w hotelach, szkołach językowych, na uczelniach, w zakładach opieki medycznej czy we wszelkiego rodzaju agencjach reklamowych i kreatywnych.

Dlaczego warto zdecydować się na rollupy oferowane przez naszą firmę?

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi obejmujące wydruki wielkoformatowe i ksero dla klientów prywatnych i biznesowych. Idziemy z duchem czasu, stale wprowadzamy nowości do naszej oferty i proponujemy klientom rozwiązania szyte na miarę. Jeśli chodzi o rollupy, to jest to świetny sposób na przedstawienie treści w sposób zwięzły, spójny i przejrzysty. Umieścisz tam sugestywną grafikę w intensywnych kolorach i zawrzesz najważniejsze punkty swojego wystąpienia czy oferty. Ze swojej strony gwarantujemy druk wielkoformatowy na najwyższym poziomie, niskie ceny i krótki czas realizacji.

Postaw na skuteczną reklamę i zdobywaj nowych klientów!

ROLLUP REKLAMOWY

FormatCena brutto
Rollup 85x200240,00
Rollup 100x200270,00