Broszury, foldery

Naszą ofertę dedykujemy nawet najbardziej wymagającym firmom z każdej branży.
Foldery i broszury to bardzo popularne i efektowne materiały promocyjne, które mają
za zadanie prezentować firmę, np. jej dotychczasowe realizacje czy oferowane usługi.

Folder to jednokrotnie złożony arkusz papieru. Krótka, atrakcyjna wizualnie prezentacja oferty ma cztery strony. W związku z tym umieścisz na nim więcej informacji niż na typowej ulotce, ale mniej niż w katalogu. W porównaniu z ulotkami oferują więcej miejsca – więcej stron, to więcej możliwości. To chętnie wybierana forma promocji, z powodzeniem stosowana np. na targach, gdzie trzeba szybko zaprezentować informacje o jakiś usługach lub produktach.

Broszura to z kolei nic innego, jak wielostronicowa publikacja (w Polsce najczęściej nie przekracza 64 stron). W rezultacie możesz umieścić na niej dużo informacji.

Broszury i foldery – wydruk

Co wyróżnia oferowane przez nas wydruki? Przede wszystkim wysoka jakość. Gotowy produkt jest bardzo estetyczny i przejrzysty. Optymalne nasycenie kolorów i precyzja odwzorowania detali pozwala uzyskać wspaniały i profesjonalny rezultat.  Oferujemy wykonanie wielostronicowych publikacji w wielu odmianach, różniących się ilością stron, rodzajem papieru, formatem i metodą introligatorstwa. Wykonasz u nas foldery i broszury:

■ na papierze błyszczącym

■ na papierze matowym

■ w formacie A4

■ w formacie A5

■ zszywane

■ bindowane

Drukowanie broszur i folderów – dlaczego my?

Szukasz partnera w biznesie, który pomoże Ci w realizacji nowych celów? Skontaktuj się
z nami. Wszystkim zainteresowanym oferujemy sprawdzone metody wydruku, dobrą jakość oraz różnorodność papieru. Ponadto, wyróżnia nas profesjonalizm – już od lat działamy
w branży, współpracując z małymi i większymi firmami z wielu różnych sektorów.

Jako profesjonaliści w branży dbamy o każdy etap produkcji. Ponadto, zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy projekt realizowany był w jak najszybszym czasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.