Obrazy na płótnie

Zamień swoją cyfrową grafikę i zdjęcia w arcydzieła!

Jeśli marzysz o oryginalnej, dopasowanej do Twojego stylu dekoracji wnętrz, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wydruki na płótnie świetnie sprawdzają się w przypadku zdjęć, reprodukcji dzieł sztuki, portretów ślubnych, sesji rodzinnych i grupowych. Prześlij nam swoje fotografie, a my zajmiemy się drukiem. Obrazy na płótnie są drukowane w taki sposób, aby istniała możliwość oddania najdrobniejszych detali oryginalnego zdjęcia lub projektu. W ten prosty sposób zapewnisz sobie niebanalną ozdobę, która przywoła miłe wspomnienia i doda charakteru Twojemu wnętrzu.

Jak wygląda proces drukowania?

Druk zdjęć na płótnie wymaga wiedzy i precyzji. Aby efekt był zadowalający, należy nie tylko skorzystać z odpowiedniego sprzętu, ale też właściwie przygotować materiał, na którym zostanie umieszczony wydruk. Po naciągnięciu płótno jest bezpiecznie przymocowane z tyłu ramki za pomocą zszywek, dzięki czemu nie będą one widoczne, gdy powiesimy nasz drukowany obraz na ścianie. Ramy, które wykorzystujemy do realizacji zamówień, mają głębokość 2 cm.

Galeria obrazów na płótnie
Zdjęcia dzieci na płótnie
Obraz na płótnie w salonie
Obraz na płótnie

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie?

Oczami wyobraźni zapewne widzisz już swoją fotografię w formie dekoracji na ścianie. Aby jednak upewnić się, że do druku wybrałeś właściwy kadr, sprawdź kilka technicznych szczegółów. Obrazy drukowane na płótnie mogą zostać wykonane na podstawie zdjęć lub grafik o odpowiednio wysokiej rozdzielczości. Pod tym względem im wyższe parametry, tym lepiej. W czasie przesyłania fotografii nie należy ich kompresować ani zmniejszać. Najlepiej do wydruku nadają się zdjęcia wprost z karty aparatu. Te, które zostały pobrane z portali społecznościowych, mogą nie gwarantować wymaganej jakości. Oprócz rozdzielczości pod uwagę należy wziąć również kadr. W przypadku tego rodzaju druku warto pamiętać o kilkucentymetrowym marginesie z tła.

Podane w tabeli ceny brutto obrazów drukowanych mogą ulec zmianie w zależności od nakładu. Jeśli wolisz niestandardowy rozmiar lub nie wiesz, czy Twoje zdjęcie się nadaje do wydruku na płótnie, zadzwoń lub wyślij do nas e-mail z zapytaniem.

FormatCena brutto
30x3050
30x4051
40x4058
40x5065
40x6073
50x5073
50x7086
70x70 106
100x70 135