Dyplomy

Szukasz sprawdzonego partnera w biznesie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę drukowania dyplomów i certyfikatów. Personalizowana usługa umożliwia produkcję wysokiej jakości dokumentu w dowolnym formacie oraz z możliwością laminacji. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych ze Szczecina do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalny wydruk dyplomów i certyfikatów na każdą okazję w NIMAR

Najczęściej występują w popularnym formacie A4. Stanowią one cenne i ponadczasowe upominki dla

  • absolwentów,
  • uczniów,
  • kursantów,
  • pracowników,

osób biorących udział w różnego rodzaju szkoleniach, a także konkursach.

Mogą zawierać dowolną grafikę oraz treść. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń drukujemy dyplomy i certyfikaty w kolorze, a każda barwa i odcień idealnie odzwierciedla te z projektu. Ile to kosztuje? W celu zapoznania się z ceną oferowanej przez nas usługi, zapraszamy do udania się do zakładki “Cennik” widocznej na naszej stronie internetowej.

Wydrukuj dyplom w Szczecinie – fachowa usługa, profesjonalna obsługa

Istnieje wiele okazji, kiedy uczestnicy czy goście jakiegoś wydarzenia uhonorowani zostają certyfikatem. Bez względu na to, czy organizujesz event sportowy, olimpiadę szkolną, a może konkurs lub po prostu chcesz wręczyć komuś oficjalny dokument w podziękowaniu, współpracując z nami, możesz liczyć na w pełni kompleksowy i profesjonalny wydruk. Ponadto, z uwagi na różnorodność papieru, który oferujemy, możesz uzyskać dowolny efekt. Gotowe wydruki cechują się bardzo dobrą jakością. Dodatkowo, by zadbać o dobry stan druku na długie lata, a zarazem ochronić go przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami, polecamy usługę laminacji dyplomów i certyfikatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zgromadziliśmy cenną wiedzę umożliwiająca realizację nawet niestandardowych zleceń. Można na nas polegać – jesteśmy terminowi, a wszystkie zamówienia realizowane są tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej szczecińskiej drukarni!