Drukowanie etykiet i naklejek

Twoja marka zasługuje na to, by zostać zaprezentowana w najbardziej wyrazisty sposób, przyciągając uwagę i budząc emocje. Tutaj właśnie wchodzimy my, oferując Ci rozwiązania, które przekształcą Twoje wizje w rzeczywistość. Oferujemy drukowanie naklejek i etykiet na folii samoprzylepnej w technologii solwentowej. Wybór ten jest uzależniony od Twoich preferencji oraz środowiska, w którym mają zostać zastosowane wydruki.

Wydruk etykiet i naklejek – rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości, spersonalizowanych rozwiązań, które pomogą Twojemu produktowi wyróżnić się na półce. Nasze usługi obejmują wydruk naklejek i etykiet, co stanowi klucz do zbudowania silnej identyfikacji marki i przyciągnięcia potencjalnych klientów. Dzięki zastosowaniu technologii solwentowej, gwarantujemy żywe kolory, precyzyjne detale i trwałość, by produkt przetrwał próbę czasu.

Etykiety i naklejki w dowolnych rozmiarach

Podane produkty wykonujemy dwuetapowo. W pierwszej kolejności przeprowadzamy nadruk obrazu na folię, a następnie tak przygotowane etykiety i naklejki wycinamy, by uzyskać pożądany kształt. Jesteśmy w stanie przygotować wydruki zarówno w standardowych (A5, A4, A3), jak i w niestandardowych rozmiarach. Drukowanie w zależności od potrzeb klienta wykonujemy na folii matowej, transparentnej lub błyszczącej.

Realizacja usługi w 24 h

Wiemy doskonale, jak bardzo ważny w dzisiejszym świecie jest szybkość wykonywanej usługi. Efektywność i optymalizacja działań to podstawa każdego biznesu. Z tego względu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wydruk etykiet i naklejek bez wycinania wzorów realizujemy od ręki. W przypadku konieczności wycięcia wzorów zamówienie drukowania przygotowujemy w ciągu 24h.

Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Nimar ze Szczecina

Nie pozwól, by Twoja marka zginęła w tłumie. Dajemy Ci narzędzia, które pozwolą Ci się wyróżnić. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie zabłysnąć. Zainwestuj w swój biznes – wybierz drukowanie etykiet i naklejek w Nimar ze Szczecina i okolic.

FormatCena brutto/m2
Folia samoprzylepna m280,00/m2
Wydruk etykiet folia (błysk, mat, transparent)100,00/m2

KALKULATOR

Minimalna kwota zamówienia naklejek/etykiet z wycięciem po obrysie to 50 zł

Powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa handlowego i nie są wiążące, a służą jedynie celom informacyjnym. Ceny mogą ulec zmianie. Powyższe ceny zawierają podatek VAT